Oznam pre občanov

01.04.2020

Obec Vyšné Ladičkovce žiada obyvateľov, ktorí sa vrátili zo zahraničia, aby svoju 14-dennú karanténu hlásili okrem svojho všeobecného lekára aj obecnému úradu z dôvodu relevancie informácií  a aby sa predchádzalo šíreniu paniky medzi obyvateľmi obce.

Kontaktujte nás na telefónnom čísle : 057/7796671, 7796661, 0907592279 alebo emailom : obec.vysneladickovce@satlan.sk.

- nosenie rúška je povinné aj na ulici

- ak potrebujete akútne navštíviť svojho lekára , ohláste sa mu telefonicky

- rodina, ktorá je v karanténe musí pred vstupom do dvora vyvesiť oznam " Karanténa"

-ak potrebujete akúkoľvek pomoc - telefonicky kontaktujte starostku obce